';

Szukasz skutecznych

rozwiazań dla swojej firmy?

Image module
Tworzymy strony i sklepy internetowe
Tworzymy nowoczesne, przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe. W zależności od potrzeb tworzymy proste strony wizytówki prze landing page, po rozbudowane strony i sklepy z rozmaitymi funkcjonalnościami dostosowanymi do specyfiki branży i konkretnego klienta.
Image module
Projektujemy logotypy i identyfikację wizualną
Budujemy spójny wizerunek identyfikacji wizualnej firmy począwszy od logo, po wizytówki, papier firmowy, teczki ofertowe czy gadżety firmowe. To nieodłączne elementy budowania pozytywnego wizerunku, tożsamości oraz świadomości marki.
Image module
Przygotowujemy materiały reklamowe
Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki? Podkreśl wartości jakie są ważne dla Twojej firmy, i które wyróżniają Cię na tle konkurencji profesjonalną ulotką, broszurą, rollupem czy banerem.
Image module
Oryginalne i nowoczesne rojekty
Tworzymy nowoczesne, przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się aby był ściśle dostosowany do potrzeb i oczekiwań odbiorcy. Przygotowujemy nieszablonowe projekty, dostosowane do obowiązujących trendów i wyróżniające się na tle firm konkurencyjnych.
Profesjonalne wykonanie
Cras porttitor sollicitudin semper. Fusce aliquet vel nisi in venenatis. Etiam sit amet arcu in ligula pretium vehicula et eget sapien. Mauris vestibulum consectetur placerat.
Przystępne terminy realizacji
Cras porttitor sollicitudin semper. Fusce aliquet vel nisi in venenatis. Etiam sit amet arcu in ligula pretium vehicula et eget sapien. Mauris vestibulum consectetur placerat.

Check our
portfolio works.

DAY SPA CASCADA

“Great projects
templates with pre
set custom design styles”

Tom Meyer, Designer

DAY SPA CASCADA
Interactive gallery
Small thumbs full width

Projekty

szyte na miarę.

WYCENA

Wszystkie  projekty tworzymy indywidualnie, dostosowując je do panujących trendów oraz wymagań klientów.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, opierając się na ocenie zakresu prac w oparciu o przesłany brief reklamowy.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Email: hello@kanpo.pl

Phone: 793 44 94 74

HELLO

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych zawartych w formularzu do celów kontaktowych. Wysłanie wiadomości e-mail na naszą skrzynkę pocztową jest równoznaczne z wyrażeniem przez Państwa zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych w celu nawiązania z Państwem kontaktu i odpowiedzią na Państwa e-mail. Więcej informacji w Polityka prywatności.