';
side-area-logo

STRONY INTERNETOWE

WYKONAMY DLA CIEBIE STRONĘ LUB SKLEP INTERNETOWY

 • FUNKCJONALNY SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ CMS
  Wszystkie strony budujemy w oparciu o lubiany przez użytkowników system CMS WordPress, który pozwala na łatwe modyfikowanie treści strony przez użytkownika.
 • WITRYNA ZGODNA ZE STANDARDEM RWD RESPONSIVE WEB DESIGN
  Wszystkie strony wykonujemy zgodnie ze standardem RWD, co oznacza że Twoja witryna będzie automatycznie dostosowywała się do wyświetlania na komputerach, smartfonach czy tabletach.
 • STRONA PRZYJAZNA DLA UŻYTKOWNIKA
  Strona użyteczna to taka strona, z której korzystamy w sposób intuicyjny, którą łatwo się nam ją obsługuje, nawet jeśli jesteśmy na niej pierwszy raz, a także taka, która jest przejrzysta.
 • JASNA I PRZEJRZYSTA ARCHITEKTURA INFORMACJI
  Dobra architektura informacji pozwala klientom znaleźć to, po co przyszli. Powoduje to szybsze dotarcie do oglądającego i uzyskanie założonych celi marketingowych.
Image module
Animacje i filmy w tle
Nulla elementum vitae odio non sollicitudin. Nullam nec augue dui. Curabitur ullamcorper interdum mi, nec laoreet nisi varius et.
Elementy interaktywne
Nulla elementum vitae odio non sollicitudin. Nullam nec augue dui. Curabitur ullamcorper interdum mi, nec laoreet nisi varius et.
Unikalna grafika
Pamiętaj, że pierwsze wrażenia możesz zrobić tylko raz – pomożemy Ci zadbać o dobre wrażanie.

CO JESZCZE MOŻEMY ZROBIĆ DLA TWOJEJ STRONY?

Polityka prywatności
Wdrażając stronę zaimplementujemy konieczne informacje jak Twoja polityka prywatności, informacja o ciasteczkach czy obowiązująca w krajach Unii Europejskiej informacja na temat RODO.
Optymalizacja SEO
Każda strona przygotowywana jest zgodnie ze standardami SEO, zsynchronizowana z profesjonalnymi narzędziami analitycznymi jak Google Search Console, czy Google Analitics.
Systemy płatności
Zintegrujemy Twoją platformę z wybranym serwisem płatności online PayU, Przelewy24, Dotpay, tpay.com ect. Dopasujemy sposób płatności do preferencji Twoich klientów.
Social media
Integracja strony internetowej z mediami społecznościowymi takimi jak Facebook czy Instagram, wpływa pozytywnie na pozycję strony w wyszukiwarkach Google, a także jest świetnym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów.
Wielojęzyczna strona
Zamierzasz prowadzić stronę w kilku językach i chcesz by Twój biznes był widoczny w wyszukiwaniach internetowych? Przygotujemy witrynę w wybranym języku, przetłumaczymy i uzupełnimy wszelkie treści.
Formularze kontaktowe
Szybsze i efektywniejsze pozyskiwanie klientów, poprzez kontakt bezpośredni ze strony, to obecnie jedna z ważniejszy funkcjonalności. Im krótsza droga kontaktu, tym większe szanse na pozyskanie klienta.

Otwórz się na nowe możliwości

z profesjonalną stroną internetową

Planujesz otworzyć lub rozwijać swój biznes, lecz brakuje Ci strony internetowej? A może chcesz odświeżyć swój dotychczasowy wizerunek? Zapraszamy do współpracy!

Zbuduj z nami swój sklep internetowy

i sprzedawaj bez ograniczeń

Świadczysz  usługi, masz dobry produkt, chcesz stworzyć markę godną zaufania i poszerzyć grono klientów? Rozpocznij sprzedaż w Internecie. My Ci w tym pomożemy!

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych zawartych w formularzu do celów kontaktowych. Wysłanie wiadomości e-mail na naszą skrzynkę pocztową jest równoznaczne z wyrażeniem przez Państwa zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych w celu nawiązania z Państwem kontaktu i odpowiedzią na Państwa e-mail. Więcej informacji w Polityka prywatności.